LUCY - Interviews

Lucy's Fearless Look Interview

20. července 2016 v 10:05 | Rebekah
Když přijde na #girlsquad, mluvíme zejména o značce Mark., kterou máme rádi od dob, co nám vyskočila v upozorněních. Velvyslankyně Lucy Hale, maskérka celebrit Kelsey Deenihan a kadeřnice celebrit Kristen Ess. Od legračních žertů po zpívání, tohle trio ví jak si užívat, nemluvě o kráse.
Kosmetika Avon for a Purpose si popovídali s Lucy jak jí její tým udržuje v kráse.

Jaký nejlepší tip jsi se dozvěděla od své maskérky Kelsey Deenihan?
Nikdy se nebát zkoušet nové věci a vykročit mimo svou pohodlnou zónu. Zkusila jsem něco nového na červený koberec a cítila jsem se úžasně!

Jaký je tvůj nejoblíbenější beauty vzhled?
Je těžké vybrat, protože jsme zkoušeli desítky a desítky stylů, ale myslím, že můj oblíbený je glowy (?) pleť s bronzovým stínem a oranžovou rtěnkou.

Jaký jeden make-up trik od Kelsey ti pomohl?
Falešné řasy. Umí aplikovat jakékoli řasy jako kouzelnice!

Jak se tvůj make-up mění, když máš jít na velkou akci nebo prostě jen ven?
Mám docela nízké nároky na udržování se v běžném dni. Vážím si make-upu a ráda ze sebe dělám panenku, ale na lenošení mám ráda svěží pleť.

Jak ti tvá stylistka radí v tom, co nosit? A jaký outfit bys mohla nosit znovu a znovu?
Moje stylistky Lindsay Pogemiller a Alyssa Sutter mi pomohli vyzkoušet různé siluety a vzory. Také vidí věci z jiného úhlu pohledu a vědí, co funguje a co ne. Pomohli mi zrát můj elegantní styl pro červené koberce, od čeho se odvíjí můj street styl. Jednou jsem na sobě měla značkové červené šaty pro jednu akci a byl to sen. Přeju si, abych si ty šaty mohla nechat v šatníku.

Kdykoliv změníš účeš tvoří to hlavní titulky. Co tě Kristin Ess naučila, aby si tvůj účes získal pozornost?
Ona má od přírody dar na to vytvořit dokonalý střih, barvu a styl. Popravdě, když chci změnit svůj look sednu si na židli a řeknu jí "Bav se!" Neberu to moc vážně, protože by to měla být zábava odražená od mé osobnosti.

Co je největší lekce, kterou jsi se naučila od svých módních a kosmetických kladů, pokud jde o to vystoupit se sebejistotou?
Na konci dne, to všechno začíná uvnitř a působí to směrem ven. Tak buďte sebejistí a šťastní uvnitř a ukáže se to z venku. A být ochotni být trochu nalevo od centra. Riskovat.

Lucy Hale Interviews

25. května 2015 v 21:24 | Kells*
V poslední době byla Lucy v hodně talk shows a má docela hodně videí s rozhovory apod. takže jsem je nacpala do tohoto článku ;) :D

První je z Good Day New York. Lucy mluví o drbech, že by snad měla odejít z PLL (což naprosto popřela), o využití slávy a jejích projektech.

Další je z New York Daily News, kde Lucy opovídá na otázky, které jí poslali fanoušci. Mluví samozřejmě hlavně o PLL, jejím životě a kampaňi, kterou propaguje.

I toto viděo je od NYDN, jen jde o to, že Lucy odpovídá přímo na 5 otázek jako její první herecká práce, její vášně, jejím dětství apod.


A nakonec 2 videa - první z Access Hollywood, kde se baví hlavně o PLL, teorie o "A", Ezrii a více.

V tomto posledním videu z The Morning Blend se Lucy baví o jejím projektu, kde je hlasem pro mládež a občany, kteří moc neví o smrtelné nemoci.

Lucy Hale's Sexy Cosmo Cover Embarrassed Her Dad

31. ledna 2015 v 20:51 | Kells*
Tento týden byla Lucy ve slavné show Conan, kterou moderuje Conan O'Brien. Žádné oficiální fotky se zatím neobjevily, ale našla jsem tohle video, kde Lucy mluví o jejím loňském coveru časopisu Cosmopolitan a o tom, jak její tatínek nebyl moc nadšený. :D Lucy to hrozně slušelo a doufám, že se fotky ještě objeví :)

Lucy's Interview With Clevver News

23. listopadu 2014 v 18:01 | Kells*
Video z rozhovoru s Lucy, kde mluví o její hudbě a také o vánočním speciálu Pretty Little Liars.

ET Now Interview & Talking to Fans at Disneyland

15. listopadu 2014 v 16:19 | Kells*
V interview s ET Now s Lucy probírali možnost, že Aria by nakonec byla "A". Pro většinu diváků je to velmi populární teorie. Lucy sama vůbec netuší, kdo "A" je, ale uvítala by zahrát si záporačku :D


A druhé video je z neděle, kdy Lucy vystupovala na vánoční oslavě v Disneylandu. Mluví tam s fanoušky, když se zrovna chystá zpívat svou nejnovější vánoční píseň - Mistletoe - ta tam ale bohužel není. Myslím, že videa z představení se ukážou až po odvysílání v americké televizi, to bude až 25. prosince :/ A vánoční představení na CMA bude odvysíláno v TV 1. prosince, obojí na ABC.

Lucy's Interview With Young Hollywod

5. listopadu 2014 v 21:22 | Kells*
Fotky z tohoto rozhovoru jsem přidávala už minulý týden a teď se objevil i sám rozhovor. Lucy mluvila o své nákupní horečce, novém projektu s Colgate a hudební kariéře.

#HollisterHouse: Lucy Hale Interview

8. srpna 2014 v 16:58 | Kells*
Krátké interview s Lucy přímo v Hollister House, kde i vystupovala. Mluví o hudbě, svém stylu a také o svých oblíbených věcech.

Cosmopolitan Interview

7. srpna 2014 v 13:50 | Kells*

Zapomeňte jen na Rosewood: S více než 3.85 miliony následovníků na Twitteru, hvězda Pretty Little Liars, Lucy Hale je připravena vzít svět hudby útokem. Diskutuje o jejím prvním albu, jaký byl skutečně konkurz na Fifty Shades of Grey, Hollywoodskou povrchnost a ještě více v zářijovém čísle Cosmopolitanu. Ukázku z rozhovoru si můžete přečíst:

O jejím nejnovějším projektu, tvorba country alba:
Spoustu lidí se nechtělo toho projektu dotknout ani 3-metrovým klackem. Doslova se mi lidi smáli a říkali, "Ty děláš country album? Hodně štěstí." ... Ale jestli si se mnou sednete a mluvíme 10 minut o hudbě, poznáte, že hudba je mou vášní.

O konkurzu na roli Anastasii Steele ve filmu Fifty Shades of Grey:
Ten konkurz byl tak nepříjemný! Bylo to přesně to, co byste si představovali: velký monolog, ale velmi, velmi sexuální... některé věci mi bylo trapné číst nahlas, ale je to jedna z těch věcí, do kterých se musíte vcítit, jinak ze sebe uděláte blázna.

O povrchním obraze, jakým Hollywood prodává mladé ženy:
[Pretty Little Liars] je také o tom jak vypadáme. Někdy je to děsivé, protože někdy se hroutíte, nebo se cítíte příšerně a pořád musíte být před kamerou. Zveřejníme obrázek na instagram a lidi píšou, "Všechny jste tak dokonalé." Ale málo z nich ví, že to jsou příčesky, falešné řasy a dobrá úprava. Malé dívky to uvidí a myslí si, že tak musí vypadat.

Interview with Hollywood Today Live

6. srpna 2014 v 21:55 | Kells*
Jedno interview s HTL o hudební kariéře Lucy. Část videa s ní začíná v 2:32.

First Time With Lucy Hale

24. července 2014 v 17:24 | Kells*

Tohle je rozhovor pro iHeartRadio, kerý je zaměřený na takové ty významné "poprvé". Interview není úplně celé, vybrala jsem pouze odstavce s zajímavějšími náměty. Kopírovat jen a pouze se zdrojem ;)

POPRVÉ, CO JSI SLYŠELA SVOU HUDBU V RÁDIU
Vlastně to bylo v rádiu v mém autě. Jela jsem po 405. ulici, pokud trochu znáte LA, tak víte, že ta je prostě šílená. Je tam hrozný provoz. Byla jsem celkem naštvaná v provozu a poslouchala jsem rádio a zaslechla jsem asi tak posledních 30 sekund z mé písničky (You Sound Good To Me) a bylo to prostě... Byl to trochu pech, protože jsem neměla s sebou nikoho, kdo by to se mnou sdílel, ale nahrála jsem si to na mobil a bylo to prostě šílené. Myslím, tohle prostě neslyšíte jen tak... Nikdy neprožijete dvakrát ten moment, když se poprvé slyšíte v rádiu.

PRVNÍ PÍSEŇ, KTEROU JSI NAPSALA
Jmenovala se 'Dessert Comes First' a vlastně měla být i na albu... Vždycky jsem psala písničky, když jsem vyrůstala, ale nikdy jsem je nedokončila nebo jsem nikdy necítila, jakoby byly dokončené, takže tohle je jedna, kterou jsem psala spolu s Chrisem De Stefano a Mikem Dalym, který vlastně napsal spoustu písní na mém albu. Byla o příteli, který si prochází rozchodem a já se ho snažila rozveselit, jako "Dneska bude první zákusek", jako že se budeme mít dobře, jdi se přichystat a jdeme ven. Je to vážně legrační píseň. Je založena na pravě o mém kamarádovi a skoro se na album dostala, ale ne úplně. Ale pro někoho by byla určitě skvělá, je hodně chytlavá.

PRVNÍ TV SHOW, DO KTERÉ TĚ OBSADILI
Moje první práce vůbec byla na Nickelodeonu v show s názvem "Drake and Josh", řekla jsem asi tak jedno slovo. Byla jsem v LA nováček, žila jsem tu tehdy asi tři měsíce a můj text byl "Jak se jmenuješ?" a já na to "Hazel." A pak jsme prostě šli "Jako ten oříšek?" a já "Jo." Byla jsem tak nervózní. Všichni v té době pořád říkali "Drake Bell je tak sexy" "O můj bože, tohle je můj velký moment." Nepamatuju si, že bych někdy byla více nervózní.

PRVNÍ PLACENÁ PRÁCE
Dělala jsem "America Juniors", když mi bylo 13, je to pěvecká show. Byla to ta první věc, co jsem kdy dělala. Byla to reality show, ale dostali jsme trochu zaplaceno. Takže to byla má první placená práce, když mi bylo 13.

VĚCI, NA KTERÝCH JSI UTRATILA SVOU PRVNÍ VÝPLATU
Myslím, že jsem šla do Forever 21. Myslím, že do mých osmnácti jsem všechny peníze utrácela tam. Jen oblečení, jo. Vůbec jsem nešetřila.

PRVNÍ FILM, DO KTERÉHO JSI BYLA OBSAZENÁ
To bylo "Sesterstvo putovních kalhot 2". Hrála jsem Effie, která byla malá sestra Alexis Bledel, která ztratila ty kalhoty. To bylo vážně super, protože v té době mi bylo 17, jediná možnost, jak získat tu roli bylo, abych byla zplnoletněná a měli jsme asi týden před natáčením a říkali jsme si "No, to je nemožné." Ale můj strýc byl soudce v Mississippi a hodně rychle to udělal, tak jsem dostala tu práci a díky tomu jsem dostala další roli v seriálu "Privileged" a díky tomu zase roli v PLL, takže kdyby nebylo mého strýce, ani bych teď asi nebyla v PLL.

PRVNÍ CRUSH NA CELEBRITĚ
Zac Hanson, byla jsem jeho velká fanynka. No, vlastně to byl on a nebo i Billy Gilman. To byl country zpěvák. Byl jako Justin Bieber v country hudbě. Bylo mu asi 11 nebo 12, ale radši bych řekla toho Zaca Hansona. Klidně bych mu psala zamilované dopisy a doufala, že si je přečte. Byla jsem vážně děsivá a myslím, že pořád mám tak trochu crush na Zacu Hansonovi. Vím, že je ženatý a má děti, ale tak co.

PRVNÍ CRUSH VE TVÉM ŽIVOTĚ
Jmenoval se Matt. Byla jsem na základní škole a on byl ten kluk, kterého jsem prostě... byl tak krásný a nikdy mě neměl rád, jako vždy. Myslím, že mě pozval na svou párty v šesté třídě, ale to bylo všechno. Ale je to ten první kluk, kterého si pamatuju, že jsem měla vážně ráda. Myslela jsem si, že ho miluju. Nedávno jsem viděla jeho fotky na facebooku a teď je myslím v armádě nebo tak něco. Pořád je krásný.

MÍSTO, KAM JSI ŠLA NA PRVNÍ RANDE
Restaurace u Changa, když mi bylo 16. Bylo to s mým prvním přítelem, který se stal i mojí první láskou. On mě tam vzal a pamatuju si i, co jsem si dala. Byl to kuřecí salát s dresingem. Pamatuju si, kde jsme seděli, hned vzadu v pravé, rohu. Chodili jsme spolu asi 3 a půl roku a chodili jsme tam často, takže si to dobře pamatuju.

PRVNÍ PUSA
Kluk jménem David, bylo mi tehdy 13, v Memphisu. Bydlel na konci mé ulice a jsme pořád přátelé, to je šílené.

Lucy Hale Reveals Her Celebrity Crush and Secret Talent

13. července 2014 v 23:16 | Kells*

Cambio: Jaká je ta nejlepší rada, kterou jsi kdy dostala?
Lucy: Jako mladé dívky a hlavně v tomto odvětví, ve kterém pracuji, všichni se snažíme získat něco nedosažitelného. Většina dívek se snaží být stejné a myslím si, že mně bylo řečeno "Lucy, ty jsi vyjimečná. Buď k sobě upřímná, zůstaň sama sebou, ty jsi tu jen jedna." Myslím, že to je pravda a je tu místo pro všechny. bylo jsem moc nervózní, když jsem vkročila do muziky. Hudba byla vždy mou vášní a byl to velký risk, ale dělejte to, co milujete a zůstaňte sami sebou.

C: Jaký je tvůj skrytý talent?
L: Dělám průměrný piškotový dort a mám talent na dostávání pokut za parkování.

C: Co je ta nejtrapnější věc, která se ti kdy stala na červeném koberci?
L: Moje šaty mi jednou vyletěly přes hlavu! Naštěstí to bylo ještě před tím, než jsem se dostala na červený koberec, tak nikdo nemá fotku, ale nebyl to můj nejlepší moment.

C: Jaká je ta nejšílenější věc, kterou jsi o sobě četla?
L: Očividně jsem se zasnoubila, což nemohlo být dál od pravdy. Jsem přesně na opačném konci toho. Taky tu jsou zvěsti o těhotenství... ale teď, když vím, co jde do bulváru, opravdu nemůžete věřit ničemu. Četla jsem články o sobě a ani jeden z nich nebyl pravdivý.

C: Kdo je tvůj celebrity crush?
L: Pharrell. Myslím, že je sexy a legrační. Hodně mi záleží na osobnosti člověka a myslím, že on je moc vtipný.

Lucy Hale Talks "Awkward" and "Very Uncomfortable" Fifty Shades of Grey Audition

4. července 2014 v 22:10 | Kells*

Filmová adaptace knihy Fifty Shades of Grey mohla dopadnout hodně jinak, pokud by se věci daly jinou cestou.
Ukázalo se, že Lucy byla jednou z mnoha hereček, které měly zájem o roli Anastasii Steele, hlavní ženskou roli, kterou nakonec dostala Dakota Johnson.

Tak jaký byl konkurz pro hvězdu Pretty Little Liars?
"Trapný," řekla Lucy MTV News o jejím konkurzu na tohle žhavé, romantické drama, které skončilo natáčení v únoru a do kin půjde 13. února 2015.

"Ve skutečnosti jsem tam byla jen já," řekla na to, že její konkurz se neodehrával ve společnosti nějakého z mnoha potenciálních Christianů Greyů.
"Byl to dvoustránkový monolog toho, co si asi všichni myslí, že to bylo. Velmi nepříjemné, ale také to byla jedna z věcí, do které musíte jít nebo prostě budete vypadat uboze - doufám, že jsem tak nevypadala."

"Rozhodně to bylo jiné, než jakýkoli jiný konkurz, na kterém jsem byla," dodala. "Řekněme, že jedna z věcí, které nechci, aby moje babička viděla, je video z konkurzu!"

Po otázce, jestli měla velký zájem o to být součástí filmu odpověděla "Myslím, že každá dívka v mém odvětví by byla moc ráda součásti něčeho takového. Já měla hlavně zájem o to, abych zkusila něco riskantního a udělala něco jiného než je moje postava v PLL, aby mě to dostalo z mé pohodlné zóny."

Lucy Answers All Your PLL Questions

2. července 2014 v 17:49 | Kells*

Herci zažívají na natáčení spoustu legrace, říká Lucy, dokonce prozradila, že se pořádala malá taneční soutěž. Ukázalo se, že PLL cast se umí hýbat, podle Lucy, která se nazývá nejhorší tanečnicí na place "Všechny holky mají v tanci praxi! Troian dělá akrobatiku, Shay hip-hop, Ashley tančí a byla roztleskávačka," Lucy pokračuje "Ian je úžasný tanečník a Keegan a Tyler také!"

O její oblíbené postavě (kromě Arii):
"Jsem velká fanynka Mony," říká Lucy. "Je tak složitá a skoro jako by byla složená ze sedmi různých postav - je zábava to sledovat!"

O všem tom skvělém oblečení:
"V podstatě to jsou samé neonové proužky a gepardí vzory," žertovala Lucy o šatníku své postavy. Přesto, že Lucyin styl není tak odvážný, jsou tu nějaké outfity, které by ráda ukradla z Ariiny skříně. "Moje oblíbená byla červeno-černé proužkované šaty s korzetem, které jsem měla na maškarní ples. Vlastně to byl převrácený model něčeho, co Pink měla na nějakém předávání cen. Byla jsem v tom jako Alenka v Říši divů. Bylo to bolestivé, ale stálo to za to.

O chemii #Ezria na obrazovce:
Ukázalo se, že jakmile Ian Harding vstoupil na konkurz, Lucy věděla, že je to ten pravý na roli Fitze. "Pamatuju si ten moment, když Ian vešel do místnosti a já řekla 'To je on! Vezměte mu ten příšerný svetr, který má na sobě a je to ten pravý' a taky byl" řekla Lucy. "Pročítala jsem si scénář s 15 kluky a on byl ten první nebo druhý. Někteří byly moc divní někteří ne divný dost. A Ian byl přesně na té hranici mezi tím." dodala se smíchem.

O otázce, na kterou všichni chceme znát odpověď - bude někdy Lucy chodit s Ianem a splní nám všem naše #Ezria sny?
"Ne, promiňte," řekla Lucy. "Je to krásný muž a je velmi šarmantní a vím, že lidé pořád říkají, že se známe až moc dobře. Ale to je ten důvod, proč to funguje - proto je naše chemie snadná." A tímto jednoduše zničila naše sny.

O oblíbeném páru všech - #Sparia:
Co si Lucy myslí o tom, že PLL fanoušci shippují Ariu a Spencer, nebo #Sparia? "Líbí se mi, že se to stalo takovou věcí díky našim postavám v show," řekla Lucy o jejich vztahu na obrazovce. "Troian je jedna z mých nejoblíbenějších lidí se mám pracovat na place a my si to užíváme."

Lucy Hale Talks New Album & Pretty Little Liars

2. července 2014 v 17:21 | Kells*
Další interview, opět o hudbě, přechodu z American Juniors ke hraní a zase ke zpěvu atd.

Lucy Talks with KITV

2. července 2014 v 17:18 | Kells*
Rozhovor s KITV o hudební kariéře Lucy a taky kampani 'Let's Get Her to Camp'.

 
 

Reklama
Reklama