Únor 2016

Gallery Update #72

15. února 2016 v 18:46 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Už se zase ozívám. :D Dneska začnu u Lucy. Nepsala jsem sem o tom, ale Lucy dostala novou roli ve filmu 'Dude' kde hraje Lily. Film se právě natáčí. Už tu máme přes 30 osobních fotek z natáčení. A můžeme se těšit na fotbalovou scénu s Lucy. :D

oAfVxHmg n2Slzc54 ji2BDhtZ ICatxce7
Objevilo se pět nových behind the scene fotografií z focení pro Mark.

7qn8GHSi f7SiIFbC v0bv42ru oV1cYRWp
Dostalo se nám 11 nových stills fotografií z 15. epizody Do Not Disturb. Na fotkách je Aria a Spencer.

yYueZMUZ lYSGg2Li nBqaAWEs KWFBTqbA
Lucy a Ian Harding (Ezra Fitz) vypustili svou vlastní kolekci do světa. Kolekce obsahuje mikiny a trička, v barvách černé a šedé. Jako potisk je fotka Iana a Lucy s nápisem 'The Best Ship' nebo-li 'Nejlepší ship'. 'The Best Ship' je též název kolekce. Výdělek jde na charitu, co jsem se dočetla tak by to mělo být dostupné jen dva týdny. Zakoupíte ZDE.

JT9kh5fm wnqp5brK MfG1a6bw D1j1Yk9B
Lucy a Ian též vlastní jednu z mikin. :)

LSBFXV90
Objevily se tři nové fotky pro Ashley photoshoot pro Health Magazine. První fotka je v HQ kvalitě a ostatní dvě už jsou v trochu horší.

hI5XeOb5 TzbGX5Rt cKVkLosW
Ashley má nový photoshoot! Fotila pro březnovou obálku Marie Claire. Photoshoot je v HQ kvalitě, bohužel máme jen čtyři fotografie.

wYtaqfpp FUz4lRUp DLVSwnyy hHXrexWM
K photoshootu s Marie Claire se objevily i dva scany z magazínu.

vinomNCX r79H2nYQ
11. února byla Shay spatřena na letišti v Torontu, Kanadě. Zjevně dostala dárečky od fanoušků, protože si s sebou nesla tašku. :)

TLpMmK56 ceb3J0l6 6UEj5QhP LEQUuc8t
Našla jsme dvě fotky s fanoušky, kteří zastihli Troian. :)

e1HjxM22 zOhqLd2X
Troian minulý rok nafotila photoshoot SisterMoon, objevila se jedna nová fotka.

NTUkDRE4
Troian a její snoubenec Patrick se objeví v divadelní hře The Last Match. Už dříve jsem sem přidávala photoshoot k této věci, tentokrát se objevily dvě fotky zjevně ze zkoušek?

S8M1UZIc T9HcaZyu

Gallery Update #71

11. února 2016 v 15:32 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
V updatu #70 naleznete nejnovější fotografie, tady jsou fotky které se ještě objevily. Nahrála jsem do galerie nových 10 fotek z focení s Ashley pro Health Magazine. Scan a shoot najdete v minulém updatu.

czA0CCfd LHn2eFLa WGOabnLW fmLsgRBD
9. února kdy se Ashley zúčastnila vydání nové kolekce Superga Xo od Jennifer Meyer, se objevily candids fotografie jak na samotnou akci doráží. :)

qdOKBFnz nfd4nseS lsSfZL6h L4NF3P6c
9. února se Ash zúčastnila vydání nové kolekce Superga Xo od Jennifer Meyer. Akce se konala v restauraci Chateau Marmont v Los Angeles. Z téhle akce jsem našla ještě dvě HQ fotky, tentokrát přímo když slavili. :)

sMLsBwzc org5u62R
Našla jsem novou fotku se Shay pro Bioré Skincare, kde pózuje s jejich přípravky. :)

p44CixrR
V lednu kdy byly holky v New Yorku kvůli propagaci PLL, se zastavily i v SiriusXM studios, kde natočily video (zde) pro Vanity Fair a stihly nafotit pár fotek.

x04Pmefi

Gallery Update #70

11. února 2016 v 14:25 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Mám velkou radost! S Ashley se toho objevilo nejvíc - jako první fotku Vám přidám HQ obálku časopisu Health Magazine, pro který tentokrát pózovala Ashley! Těším se na víc fotek. :)

XKM2tnJK
Objevil se k tomu i photoshoot. Naštěstí je HQ, za což jsem strašně vděčná, protože Ash je na fotkách bohyně! Bohužel máme jen čtyři fotky.

XpIxEfp5 bpicuIXp t4tQnT6O zJaAHcde
9. února se Ash zúčastnila vydání nové kolekce Superga Xo od Jennifer Meyer. Akce se konala v restauraci Chateau Marmont v Los Angeles. Z toho co vidíme, Ashley měla černou podprsenku a na tom průhledné triko zřejmě. Vzala si dlouhý černý kabát. Bohužel fotky jsou jen 4 a na dvou je s někým.

8ywCiye3 7m01hiOD vyEtzXCT qzYYAI3T
8. února byla Ashley spatřena jak odchází z tělocvičny v západním Hollywoodu. Měla černé legíny, černou mikinu a černé sportovní boty. S sebou si nesla čistou vodu a ještě nějaký nápoj. :) V galerii je 22 candids fotek.

OfDAOAok cySp98Me Zzm2GRsI Oh7FjVwf
9. února byla Ashley spatřena v Beverly Hills, kde si zjevně zašla na nákupy. Na sobě měla obyčejné bílé tričko, modré džíny a boty na podpatku. Mají tam pěkně slunečno oproti nám. :D

1iwSdb2f WBxlTKvB DZeqo8tI UJKDgTfM
K epizodě 6x18 Burn This se objevily už čtyři stills fotky. Vrátí se nám Tannerová, na fotkách ji vidíme ve scéně s Ariou. Tak jsem zvědavá. Každopádně pod tímhle článkem najdete nové promo k 6x16 a popis epizody 6x18. A abych nezapomněla, také tam najdete online&download k 6x15.

xtKxZBG9 jGfOWGl8 Lvwp8JwX 1bAYDfBi
Objevilo se celkem 9 fotografií kde je Troian s fanoušky. Troian je na fotkách roztomilá a fanoušci měli štěstí! :)

g4iV9TtS kUreGQUV REb2dKAB l4bZddGF
Jistě víte že Lucy fotila nový photoshoot s Jamesem Lee Wallem. Objevila se nová fotografie a je velmi zajímavá.

6APypg40
S Lucy se jako poslední novinka objevila nová bts fotka z focení pro mark pro únorové číslo. :)

kdgzcvpU
Víte že Shay je nová tvář pro značku Bioré Skincare - nebo-li makeup který se stará o Vaši pleť. Objevila se jedna nová fotka z photoshootu. :)

6S99xYYb


Synopsis - 6x18 Burn This

11. února 2016 v 13:01 | Rebekah |  S6 - Synopsis
Hry končí když se hrozby stávají realitou v novém dílu 'Burn This' hitu originální série 'Pretty Little Liars'.
Po stalkerovi který málem zabil Emily, Lhářky začínají brát hrozby vážně, a pokoušejí se držet jazyk za zuby, aby nedošlo k dalšímu poškození. Caleb se musí vypořádat s kolaterálními škody za to že vezme vinu na sebe při úniku informací o Yvonne. Spencer se ho snaží uklidnit, a přinutit aby řekl pravdu. Emily se vydává vystopovat toho kdo po ní šel. Aria a Ezra pokračují v románu.
Mezitím, Hanna se vyhýbá jednání s jejím osobním životem.

Promo - 6x16 Where Somebody Waits For Me

11. února 2016 v 12:47 | Rebekah |  S6 - Promovideos
- Celou tu dobu, když jste tu s kamarádkami nebyly, tak se nestala žádná vražda, ale jakmile se znovu všechny sejdete…
- Taky mají tajemství.
- Už to moc dlouho tajemstvím nebude.
- Vražednou zbraní byla golfová hole.
- Ne, nebyla.
- Snaží se nás někdo napálit?
- Cítila jsem, jak to všechno znovu začíná.
- Jde po nás víc než jen jeden člověk?
- Dopadnu je. Jednoho po druhém.


Shay » Mother's Day (2016)

11. února 2016 v 12:28 | Rebekah |  SHAY - Filmography

GALERIE

Informace:
Anglický název: Mother's Day
Český název: --
USA, 2016,
Režie: Garry Marshall
Žánr: Komedie, Drama, Romantika
Role Shay: Tina

Popis filmu:
Zajímavé příběhy s matkami které se setkají na Den matek.

Trailer:

Vote for POTM - March

8. února 2016 v 15:01 | Rebekah |  Photo of the Month
Já na to dočista zapomněla! Protože od října nebylo žádné POTM, v menu najdete vítěznou fotku za měsíc říjen. Tentokrát jsem nevěděla jaké fotky vybrat, takže jsem zvolila candids fotky z roku 2015. :) Krom Troian, její fotka pochází z výletu s jejím tehdejším snoubencem Patrikem. :)


Gallery Update #69

8. února 2016 v 14:21 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Nedávno jsem přidávala nový photoshoot se Shay pro Bioré Skincare. Tentokrát se objevila jedna nová MQ fotka z photoshootu a jedna jako propagační fotka na zítřejší online chatování se Shay. :)

C5jzVbWR 5TDlID6a
Shay na svém instagramovém profilu zveřejnila jednu novou fotku z nového photoshootu který fotila s Jordenem Keithem. :)

PRGWkBlF
7. února byla Ashley viděna na parkovišti v západním Hollywoodu. Na sobě měla černé legíny, crop top a tenisky. Ještě měla šedou mikinu a khaki bundu. :)

1DcV2Jd0 dUdKv7zv VRlTRGmJ UBsKMEPU


Gallery Update #68

6. února 2016 v 22:31 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Jako první novinka je to, že se objevilo celkem 6 nových fotografií z photoshootu Become With Us, který fotily holky minulý rok s Keeganem Allenem. Na třech fotkách je Ashley kde ji to moc sluší a na dalších třech je Shay které to také sluší. :)

OHNwJqZF 8Ldtinhc r2IrOUL4 1QEzNqoS
Shay se 4. února zúčastnila akce The Quai Launch, kde stihla vyfotit pár photobooth fotek. Na fotkách je s přáteli, tahle fotka je bohužel instagramová a je jich tam několik. :)

J8cjO8Qd
S Lucy se objevila jediná novinka, a to je ta že máme k dispozici další photoshootovou fotku pro mark, tentokrát z únorového vydání. :)

XfvwEJdA
Tyhle candids fotky pocházejí z 4. února kdy se Shay zúčastnila akce The Quai, kterou jsem již zmiňovala v tomhle článku. Fotky jsou pravděpodobně z jejího odchodu. :)

j2U5IUi7 cmf2WY9m PMoEq3mw ACMtdwIS
No a nakonec zase stills fotky z PLL. Opět to jsou stills fotky k 6x14, teď jich bylo 6 a na všech je Spencer s Yvonne. :)

TAdVZYjt XV2UXasF 0V8aKBrn P0W4XmdE


Gallery Update #67

5. února 2016 v 15:52 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Jako první novinka je ta že se objevila nová fotka Sashy z Winter TCA Tour. Vlastně tam byla jen vyfocena, ale za účelem kampaně ,,Magic of Storytelling" nebo-li ,,Kouzlo vyprávění". Sasha pózovala se svou oblíbenou knížkou, což je 'Llama Llama Red Pajama'. A jestli si chce někdo koupit knížku, zakoupí ji zde.

IaTiqkX8
Samozřejmě že s Lucy též objevila samá fotka jako se Sashou. Lucy také pózovala se svou oblíbenou knížkou, což je 'Goodnight Moon'. A jestli si chce někdo koupit knížku, zakoupí ji zde.

ylFN3GH1
No a taky holky se musely vyfotit spolu. :D Ovšem do této kampaně se zapojila i Shay a Marlene! :)

4IRLi8zF cTHYkS2K
Lucy je součástí alba We Love Disney od Disneyho, kde slavné hvězdy přezpívali hity Disneyho. Na albu se také objevila Ariana Grande. Každopádně se teď objevily dvě fotky z "nahrávání" právě Lucy písničky Let It Go. :)

3GL2tZL0 m1ibzilZ
K dispozici máme ještě 10 stills MQ fotek z 6x14. :) Všechny fotky jsou ze stejné scény - a to když Spencer a Yvonna dělaly diskuzi. :)

mQQ84OE7 y27EagwY 2evXhSif qeWDnPiN
No a dnešek zakončíme fotkami z akce se Shay. Akce dostala název 'Forward by Elysa Walker & Unravel' v Los Angeles. Shay měla celý černý outfit, oživila ho červenými kalhoty z kůže, pravděpodobně. K dispozici máme bohužel jen 3 fotky.

y9hrAe93 aAcY2kEb gcFztQPv

'New Guys, New Lies' Ratings

5. února 2016 v 15:22 | Rebekah |  S6 - Ratings
http://45.media.tumblr.com/fd0bdf39da4618fe601db26d0412a6f3/tumblr_o21bxgLGEq1rgun8eo3_540.gifhttp://49.media.tumblr.com/dfe474e946440c76dcbaeef2c58c5776/tumblr_o21bxgLGEq1rgun8eo1_540.gif
Úterní epizodu 'New Guys, New Lies' sledovalo 1,39 milion diváků, což je opět další pokles oproti minulé epizodě.