Červen 2015

Gallery Update #54

22. června 2015 v 21:57 | Victoria♥ |  GALLERY UPDATES
Ashley na Snapchat pridala asi milión videí, no aj dve fotky, ktoré vám sem aspoň pridám:)
image host image host

Meet Ashley Benson As Lady Lisa!

22. června 2015 v 21:45 | Victoria♥ |  ASHLEY - Videos
Objavilo sa nové video, od filmu Pixels, v ktorom hrá Ashley. Objavilo sa skôr video, v ktorom sa máme spoznať s jej postavou Lady Lisou, určite stojí za pozretie, video je kratučké, a Ashley tam vyzerá úžasne! Vidno že Lisa je postava, ktorá je dosť silná, a sebavedomá, čo na Ashley dosť sedí! Vo videu môžete vidieť aj názor producenta a samej Ashley. :)

Gallery Update #53

21. června 2015 v 10:01 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Dnes toho moc není, tak aspoň toho stihnu víc. :) Jako první fotky tu mám z natáčení 6x11, které Ashley a Shay přidaly na snapchat. :) Upřímně se těším na tuto epizodu, jelikož tu bude velký skok a lhářkám bude 24 let.


fm46nBym fZGSC9ES 9aBEsPLC gPFsPXkU
A poslední fotky jsou candids, jsou ze včerejšího dne (20.6.) kdy byla Lucy viděna jak si to míří do tělocvičny v západním Hollywoodu. Závidím jim to sluníčko, tady je to furt jinak. :(

DZaWIGDM fEjUR5vW NuOYTNFf HHrhiqOA

Spoilers to Season 6! #3

21. června 2015 v 9:55 | Rebekah |  News&Spoilers
source: ultimate-prettylittleliars.blog.cz

- CeCe Drake by se měla objevit v letním finále
- Andrew není "-A"
- V epizodě 6x05 uvidíme menší flashback s Alison
- V epizodě 6x05 se setkáme s novou postavou jménem Clark, kterého si zahrál Titus Makin Jr.
- "A" ostříhal/a vlasy když spala
- "A" dala lhářkám sledovací zařízení
- Shay a Ashley změnily svoje účesy kvůli časovému skoku v epizodě 6x11
- V 6x11 budou mít lhářky 24 let

Synopsis - 6x05 - She's no Angel

21. června 2015 v 9:45 | Rebekah |  S6 - Synopsis

MINULOST SE VRACÍ, ABY PRONÁSLEDOVALA MNOHO LIDÍ.
Lhářky natáhnou pomocnou ruku těm, kteří to potřebují, v epizodě "She's No Angel".
Mona se vrací do Rosewoodu velmi nejistá, jelikož se musí zodpovídat policii za předstírání své smrti. Vše se ještě zhorší, když ji konfrontuje Lesliina sestra kvůli Lesliině neúmyslné účasti v Moniných intrikách. Hanna je odhodlaná Moně pomoct, nejen uklidňováním, že se Alison nemusí bát, ale také tím, že se pokusí pomoci napravit Monino přátelství s Lesli. Emily se snaží pomoct Saře s jejím problémovým životem doma tím, že ji povzbuzuje, aby prozkoumala možnost emancipace. Spencer, na druhou stranu, poskytne pomoc někdo z její minulosti.
Mezitím se Alison sbližuje s Lorenzem, protože hledá oporu v lidech, kteří nejsou z rodiny.


Spoilers - Melissa Is Going To Return To Rosewood

20. června 2015 v 16:31 | Victoria♥ |  News&Spoilers

Ako možno tušiť z nadpisu, Melissa sa nám vracia do Rossewoodu. Môžete si pamätať, že Melissa vlastne so svojím priateľom odišla do Londýna, a teraz sa nám vráti. Bolo taktiež potvrdené, že v 6x11, budeme svedkami skoku o 4 roky vpred, a v tej scéne uvidíme práve Melissu.

Melissa by sa inak mala objaviť v posledných epizódach 6.série, a ja osobne som moc zvedavá na jej rolu, a akú úlohu bude mať tentokrát, no ešte len uvidíme čo si pre nás spisovatelia pripravia, pretože momentálne sa natáča iba 11. epizóda, takže to k posledným epizódam máme ešte trochu ďaleko, takže ani samotný herci ešte nič netušia.


Synopsis - 6x04 - Don't Look Now

20. června 2015 v 0:04 | Rebekah |  S6 - Synopsis

Kenneth DiLaurentis konečně vyjde s pravdou ohledně Charlese ven v epizodě "Don't Look Now".
Poté, co Alison a Jasonovi o Charlesovi lhal, prozradí Kenneth konečně pravdu o tom, co jejich rodinu s mladým chlapcem spojuje. Ačkoliv o Charlesově minulosti příliš podrobností neřekne, řekne dost na to, aby tím Lhářkám napověděl, kde hledat chybějící díly skládanky - v Radley sanatoriu. Ale když je teď Radley zavřené a všechny složky jsou převezeny na skartování, musí dívky jednat rychle, než všechny stopy ohledně Charlesovy minulosti zmizí.
Mezitím Hannu začíná štvát Calebova ochranářská povaha a Spencer hledá lék na své problémy se spánkem.

Synopsis - 6x03 - Songs of Experience

20. června 2015 v 0:02

Ačkoliv jsou Lhářky pořád trochu psychicky labilní, snaží se si dát své životy zase dohromady v epizodě "Songs of Experience".
Životy dívek se kvůli jejich zajetí obrátily vzhůru nohama a každá z nich pátrá po odpovědích, co by objasnily jejich utrpení. Aria se zaměřuje na Andrewa a snaží se přijít na to, co je tenhle kluk opravdu zač, zatímco Emily se snaží navázat kontakt s novým/ou kamarádem/kou. A Spencer, jak už je u ní zvykem, si dala za úkol zjistit od Ali a Jasona informace ohledně Charlese. Hanna chce všechny čtyři kamarádky svést zase dohromady, aby se společně mohly přenést přes to, co se stalo v domečku pro panenky.
Mezitím už Alison není tou včelí královnou a protivnou holkou, kterou bývala kdysi, ale kým teď teda je? Nový kamarád se jí snaží pomoct najít odvahu k tomu, aby začala znovu a našla "novou" Alison.

Synopsis - 6x02 - Songs of Innocence

20. června 2015 v 0:00 | Rebekah |  S6 - Synopsis

Dívky se možná dostaly ven z domečku pro panenky, ale to, co se jim během jejich zajetí stalo, se na nich stále podepisuje. Lhářky jsou zase doma a snaží se dát zase dohromady, což se jim moc nedaří, zatímco na ně jejich ustaraní milovaní dohlížejí. I přesto, že je podezřelý trýznitel Andrew ve vazbě, Aria, Emily, Hanna a Spencer se obávají, že ani zdaleka nejsou v bezpečí.
Mezitím se Alison musí vypořádat se svou někdejší nerozvážností a také se svou neblahou proslulostí v Rosewoodu.

Synopsis - 6x01 - Game on Charles

19. června 2015 v 23:58 | Rebekah |  S6 - Synopsis

Lhářky se pokoušejí přijít na to, jak utéct z Charlesova doupěte, zatímco doma jejich přátelé a rodina pracují spolu s policií na jejich záchraně.

LUCY » Update #3

19. června 2015 v 16:12 | Rebekah |  GALLERY UPDATES
Dnes je hodně fotek okolo Lucy (Ratings, Music, Sneak Peeks a Proma jsem dopřidala). Jako první fotky jsou ještě z 13. června kdy se byla s přáteli projet na koních v Malibu. Lucy to moc slušelo :3


WFT3w5zT 5FlMu0NZ VjTQu0Ag SDE5ydWZ
Další fotky jsou ze 17. června kdy byla Lucy viděna s kamarádem Anthonym po józe (zřejmě). Lucy měla znovu pohodlný outfit, ale slušelo ji to. :) Tentokrát měla ještě kšiltovku. :)

4caD4zlB zz4euzhn ev9x9mlT nqoA7Fek
A článek dnes zakončím fotkami, ze včerejšího dne (18. června) kdy byla Lucy s přáteli v Los Angeles na basketbalovém zápase Dodgers vs. Rangers. Doufám že se objeví i paparazzi fotky, zatím máme jen 4 osobní.

Re4Gc4Ug 6ilnK8xU fNr0yJg1 9fcptbCB

Music - 6x02 Songs Of Experience

19. června 2015 v 15:46 | Rebekah |  S6 - Music

"Doing Nothing" by Casey Hurt
"Skipping Stones" by Claire De Lune
"Crystalize" by Aron Wright ft. Fleurie
"Tides" by Bxhxld
"Heaven" by Genius Bar

Music - 6x02 Songs Of Innocence

19. června 2015 v 15:44 | Rebekah |  S6 - Music

"I Go On" by The Woodbine Sessions
"Way Home" by Guido Meyer
"Take Shelter" by Delta Spirit
"Give Us a Little Love" by Fallulah
"Used to It" by The Young Wild
"Returning Fire" by Mindy Smith

'Songs of Experience' Ratings

19. června 2015 v 15:36 | Rebekah |  S6 - Ratings
Úterní epizoda, s názvem 'Songs Of Experience' měla sledovanost 1,74 milion diváků, což je opravdu velký pokles oproti dvou předešlím. Snad se to spraví. :)

'Songs of Innocence' Ratings

19. června 2015 v 15:34 | Rebekah |  S6 - Ratings
Úterní epizoda (9.6.) v pořadí druhá šesté série, měla sledovanost 2,17 milion diváků, což je pokles oproti předešlé, která měla 2,38 milion diváků.