Leden 2015

SHAY » At Access Hollywood - [27.01.]

31. ledna 2015 v 21:22 | Kells* |  SHAY - Appearances

Shay v úterý vystoupila v pořadu 'Access Hollywood'. Fotky josu hlavně "instagramové" nebo ne úplně kvalitní, ale objevilo se i video z rozhovoru, kde mluví o svém životě a zážitcích. Fotek je v galerii celkem 5 a na první fotce je dokonce s hercem Chadem Michaelem Murrayem.Stills - 5x20 Pretty Isn't the Point

31. ledna 2015 v 21:03 | Kells* |  S5 - Stills

Možná už jste si všimli, že náší galerii zdobí nový layout. Tentokrát je od úžasné JacqueBiebs a moc jí děkuju. Jak se líbí design vám? :)
Na internetu se objevily tyto stills z 20. dílů Pretty Little Liars. Fotky jsou perfektní a nevím jak vy, ale já se neskutečně těším na taneční scénu Hanny a Emily ♥

image host image host image host image host image host

Lucy Hale's Sexy Cosmo Cover Embarrassed Her Dad

31. ledna 2015 v 20:51 | Kells* |  LUCY - Interviews
Tento týden byla Lucy ve slavné show Conan, kterou moderuje Conan O'Brien. Žádné oficiální fotky se zatím neobjevily, ale našla jsem tohle video, kde Lucy mluví o jejím loňském coveru časopisu Cosmopolitan a o tom, jak její tatínek nebyl moc nadšený. :D Lucy to hrozně slušelo a doufám, že se fotky ještě objeví :)


The Ashley Benson Guide to Life

31. ledna 2015 v 20:40 | Kells* |  ASHLEY - Videos
Při focení propagačního photoshootu pro Coveteur, Ashley udělala i jedno malé video, kde dává 5 rad pro zdravý životní styl. :)


Promo - 5x18 Oh, What Hard Luck Stories They All Hand Me

31. ledna 2015 v 10:21 | Kells* |  S5 - Promovideos
Trochu s velkým spožděním sem dávám všecha 3 proma k další epizodě. Americké, kanadské a australské. To australské je kombinací scén z několika epizod minulých i následujících.


Hanna: Policie se ptá, jestli tam viděl někoho, kdo se choval podezřele.
Aria: Kromě tebe?
Hanna: Ario, to nepomáhá.
.:: NOVÝ ROMÁNEK ::.
Spencer: Všechny víme, čeho je Ali schopná. Chce, abychom šly ke dnu s ní.
Mike: Dávej si pozor, jestli jdeš do těch lesů sama.
.:: NOVÉ PODEZŘENÍ ::.
Holbrook: Ahoj Hanno.
Hanna: Pusť mě.
.:: NOVÉ NEBEZPEČÍ ::.
Holbrook: Jak se holka jako Alison stane holkou jako Alison?


Johnny: Celé tohle město je k sobě připoutáno šeptáním.
.:: ÚTERÝ ::.
Spencer: Alison jde ke stání a bude odsouzena.
.:: NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY ::.
Aria: Čím blíž se k soudu dostane, tím zoufalejší bude.
.:: DĚLAJÍ TY NEJHORŠÍ ::.
Hanna: A nebezpečnější.
.:: NEPŘÁTELE ::.
Mike: Nemůžete zničič všechno, co chcete, aby zmizelo.
Spencer: Kde jsi tohle vzal?


Johnny: Celé tohle město je k sobě připoutáno šeptáním.
.:: KDO POMÁHÁ VRAHOVI? ::.
Hanna: Někdo, koho bys nikdy nepodezříval.
.:: A KDO BUDE ::.
.:: VINEN? ::.
Detektiv(?): Už víme komu patří ta krev.


'The Bin of Sin' Ratings

30. ledna 2015 v 22:23 | Kells* |  PLL - Ratings
via ale-la-pazza1.tumblr.com

Úterní epizoda s názvem 'The Bin of Sin' měla sledovanost čítající 2 miliony diváků. Od předchozího dílu, který měl sledovanost 1.72 milionů, je to skvělé zlepšení :)

Music - 5x17 The Bin of Sin

30. ledna 2015 v 22:05 | Kells* |  S5 - Music

"Wildest Moments" by Jessie Ware
"Taken" by Young Summer
"Joy to You Baby" by Josh Ritter
"Ghosts" by Laura Welsh
"Hope" by HAERTS

SHAY » BTS Video of Yahoo! Style photoshoot

30. ledna 2015 v 21:12 | Nicol |  SHAY - Videos
Objevilo se více, jak minutové video se Shay Mitchell, které vzniklo na focení photoshootu pro Yahoo Style, je to vlastně zákulisní video, kde nám Shay vypráví, že má ráda make-up, popisuje, co všechno má ráda, o svém stylu oblékání. Ve videu je plno nádherný záběrů z focení.


Gallery Update #33

25. ledna 2015 v 19:56 | Kells* |  GALLERY UPDATES

Troian byla ve čtvrtek Yorku podpořit svého snoubence Patricka, který měl výstavu fotek a autogramiádu spojenou se seriálem Suits, kde hraje a Troian se v seriálu také tento rok objeví. V galerii najdete spoustu sladkých fotek ♥

image host image host image host image host image host
Ashley paparazzi fotili v kavarně, kde byla s přáteli. Fotky jsou z o něco větší dálky, takže tam je Ash míň vidět.

image hostimage hostimage hostimage hostimage host
Sasha se včera zúčastnila konference PLL s názvem 'Keep a Secret 2', která proběhla v Paříži! Jako další se tam objevil Ian Harding (Ezra), Cody Christian (Mike) a Drew Van Acker (Jason). Spousta fotek není příliš kvalitní, ale je tam pár dobrých. Videa se zatím neobjevila, ale je pravděpodobné, že se ještě objeví něco víc.

image host image host image host image host image host
A jako poslední je tu nový promo plakát k filmu Ratter, kde hraje Ashley postavu Emmu. Film vyšel přesně včera v Americe a na internetu se objevilo i jedno video ze scény s Ashley.

image host


Synopsis - 5x19 Out, Damned Spot

25. ledna 2015 v 15:01 | Kells* |  S5 - Synopsis

Maturanti se soustředí na své budoucí vysokoškolské kariéry a pociťují tlak, který je s tím spojený, a Aria, Emily, Hanna a Spencer to neprožívají jinak. Aria musí kvůli přijetí, které je podmíněno prospěchem, zabrat, aby si zlepšila známky, a proto vyhledá Andrewa, aby ji doučoval. Spencer pociťuje z přijetí na vysoké úzkost, tak se rozhodne dát si pauzu a pomoct Jonnymu s novým projektem. Hanna si na tom s přijetím na vysoké školy stojí dobře, ale zjišťuje, že jí bylo zamítnuta finanční stipendium, a tak se obrací na svého tátu s prosbou o pomoc.
Mezitím si Aria s dívkami dělají starosti, že se to s Mikem po posledním incidentu při darování krve ve škole ještě zhorší.

děkuju prettylittleliars.eu

Sneak Peeks - 5x17 The Bin of Sin

25. ledna 2015 v 14:40 | Kells* |  S5 - Sneak Peeks
Tento víkend jsem tu nebyla, hlavně proto, že jsem pořád někde lítala a když jsem se dostala domů, tak jsem byla mrtvá :D Takže teď budu doplňovat vše, co mi uteklo ;)
První jsou ukázky k další epizodě 'The Bin Of Sin'. První je s Emily a novou postavou Talii. V dalším je scéna mezi Hannou a její mamkou. Třetí se s Ariou a Ezrou a poslední je ze scény mezi Jasonem a Ashley.


Ashley and Lucy in LA - [20.01.]

22. ledna 2015 v 20:15 | Kells* |  GALLERY UPDATES

Ashley paparazzi vyfotili před její oblíbenou restaurací Chateau Marmon, kde úterý byla s Ryanem Goodem. Dříve jsem psala článek tom, že se spekuluje, že se s Ryanem rozešli, takže teď není úplně jasné, jak to je, pravděpodobně jsou stále přátelé. Ashley měla báječný outfit a skvělou beanie. :) Z jejich odchodu se objevilo i video od PopCandiesTv, je docela šílené vidět ty paparazzi v akci :/

image host image host image host image host image host

lucy byla v úterý zase nakupovat v obchodě Urban Outfitters, který je její celice oblíbený (vůbec se nedivím :D). I Lucy měla parádní outfit a roztomilé šaty. Taky závidíte, že v LA teď pořád můžou chodit v šatech? :D Co vy na outfity holek?

image host image host image host image host image host

Stills - 5x19 Out, Damned Spot

22. ledna 2015 v 20:04 | Kells* |  S5 - Stills

Objevila jsem tyhle nové stills k 19. epizodě 'Out, Damned Spot'. Fotky vypadají hodně zajímavě a pokud máte rádi bratra Arii - Mika - rozhodně se podívejte na ty další do galerie, protože zústanete čučet :D ♥

image host image host image host image host image host