Prosinec 2014

LUCY » Personal Photos #43

31. prosince 2014 v 14:09 | Kells* |  LUCY - Personal Photos

Nový rok si vyžaduje změny, a tak se Lucy rozhodla už tak své nově krátké vlasy ještě zkrátit - nový účes můžete vidět na 2. a 5. fotce. Zatím je to nejkratší účes, jaký měla. Co myslíte, sluší jí? Jaký její účes máte nejradši? :)

Na čtvrté fotce je se svou sestrou a neteří ještě doma o vánocích a na druhé dotce je se svou nejlepší kamarádkou Annie při oslavě. Třetí fotka je ještě z focení photoshootu pro Mark.


image host image host image host image host image host

SHAY » In Dubai (2014)

31. prosince 2014 v 13:45 | Kells* |  SHAY - Miscellaneous Photos

Na oslavu Nového roku si Shay a pár jejích přátel zajeli do Dubaje v SAE. Na svůj instagram přidává spousty fotek z úžasných zážitků a večírků a mimo jiné dokonce znovu zkouší skydiving, tedy seskok padákem :) Na jedné fotce je i se Selenou Gomez, která je tam zrovna také na dovolené stejně jako třeba Kendall Jenner.

image host image host image host image host image host

SHAY » Out And About in WeHo - [14.12.]

31. prosince 2014 v 13:35 | Kells* |  SHAY - Candids

Shay byla ještě 14. prosince vyfocena na procházce po západním Hollywoodu. Měla úžasný outfit, ale to ona snad vždycky ♥

image host image host image host image host image host

ASHLEY » At Lakers Game & The Suns - [28.12.]

31. prosince 2014 v 13:31 | Kells* |  ASHLEY - Candids

Ashley si 28. prosince zašla s kamarádem na zápas Lakers, určitě se hodně bavila a vznikly z toho 3 fotky :)

image host image host image host
A po zápase si zašli do restaurace The Suns.

image host image host

Sneak Peek - 5x14 Through a Glass, Darkly #3

31. prosince 2014 v 13:02 | Kells* |  S5 - Sneak Peeks
Objevil se nový sneak peek ze 14. epizody, do které pro nás zbývá už jen týden ♥ :D V ukázce jsou všechny holky a probírají to, že Spencer chtějí rodiče Bethany zrušit kauci.


ASHLEY » Going to Boa Restaurant - [23.12.]

29. prosince 2014 v 18:19 | Kells* |  ASHLEY - Candids

Den před Vánoci si Ashley zašla do restaurace Boa. Měla na sobě jednoduchý a pohodlný outfit, co říkáte na ten svetr?

image host image host image host image host image host

Version 13

29. prosince 2014 v 18:18 | Kells* |  Past Layouts
By: Andie | 29.12. - 28.02. | With: Ashley Benson » Coveteur
Spokojenost: 100%

Je tu nový layout a tentokrát už konečně ne ode mě, ale od úžasné Andie! ♥ Chtěla jsem layout s fotkami Ashley pro Coveteur, které prostě miluju a takhle to dopadlo, v záhlaví je vypsána spousta informací a je tak trochu vánoční a ano růžový. Já jsem s ním moc spokojená a děkuju Andie, která tohle pro mě stvořila :)

Promo - 5x14 Throught a Glass Darkly #2

29. prosince 2014 v 12:04 | Kells* |  S5 - Promovideos
Na internetu se objevily dvě nová proma k 14. epizodě, kterou uvidíme už za skoro týden! :) První je kanadské a jako obvykle je velmi akční a jsou použity jiné scény než z klasického proma ABC Family :)


Jason: Co chceš, Spencer?
Spencer: Chci vědět proč ji chráníš.
.:: ÚTERÝ, 6. LEDNA ::.
.:: ŽÁDNÝ ::.
Pak Hastings: Rodiče Bethany Youngové podali na soud petici, aby se tvá kauce zrušila.
.:: ÚNIK ::.
Mona: Už se před nikým nikdy nemusíš schovávat, pro změnu nech lidi schovávat se před tebou.
Paní Vanderwaalová: Má dcera je mrtvá, chudinka.
Spencer: Kvůli ní půjdu do vězení! Někdo je kvůli ní mrtvý!


A další promo je australské, tohle je spíše víc emoční, ale také se tam najdou ještě další a o něco delší scény než v tom kanadském. Bohužel u tohohle je docela příšerná kvalita zvuku, takže si nejsem úplně jistá, co říkají, ale pokusila jsem se to vypsat. :D


.:: JAK DLOUHO ::.
Spencer: Kdo to dělá s tebou?
.:: MŮŽOU ŽÍT VE STRACHU ::.
.:: VRÁTÍ SE 9. LEDNA (x) ::.
??? : Tohle celé město drží spolu.
Emily: "A" po mně může jít kdykoliv a kdekoliv.
Caleb: Někdo tohle musí zastavit!

Instagram Update #15

26. prosince 2014 v 23:07 | Kells* |  GALLERY UPDATES

Novinky se teď o Vánocích moc neobjevují, takže přišel čas na aktualizaci fotek z instagramu.
Ashely fotila několik selfies, ale zajímavější jsou fotky z focení nějakého nového photoshootu (2. a 5.), kde vypadá naprosto úžasně! ♥ Na třetí fotce je v "Santově sídle" s rodinou. Do galerie přibylo 10 nových fotek.

image host image host image host image host image host
Lucy je ještě stále doma v Nashvillu, takže je s rodinou a taky se svým milovaným pejskem. K Vánocům dokonce od švagra dostala mikinu s fotkou pejska ♥ Na první fotce je s kamarádem Adamem, kterému přála k narozeninám a na 3. fotce je celá její rodina v rozkošných vánočních svetrech :D Do galerie přibylo 6 nových fotek.

image host image host image host image host image host
Sasha a její přítel Hudson, se kterým žije si zajeli pro vánoční dárky v podobě dvou krásných štěňátek, které si pojmenovali Levi a Lady. Oba jsou z nich nadšení a dokazují to sladkými fotkami. Do galerie přibyly 4 nové fotky.

image host image host image host image host
Shay stejně jako Emily v PLL miluje Vánoce! Přes svátky hodila na instagram spoustu vánočně laděných fotek a taky byla doma u rodiny, s tátou a bratrem dokonce šli na výlet k jezeru (1.) a s bráškou Seanem mají společnou fotku (4.). Pak samozřejmě nesmí chybět fotky s přáteli a selfies. Fotky jejích 2 dárků v galerii nemám, ale jde o knížky od rodičů - o Beyonce a Sophii Loren - což jsou její oblíbenkyně. Do galerie přibylo 12 nových fotek.

image host image host image host image host image host
O Troian toho moc nevím a fotky jsem našla pouze 3. Vánoce strávila se svým snoubencem a na první fotce ho můžeme vidět v zoufalství nad vánočním prostíráním :D Druhou fotku s pejsky fotil přímo Patrick. Do galerie přibyly 3 nové fotky.

image host image host image host

Performing “Mistletoe” at the 31st Annual Disney Parks Christmas Parade

26. prosince 2014 v 22:43 | Kells* |  LUCY - Videos
Konečně v Americe odvysílali vánoční speciální show z Disney parku, kde vystupovala i Lucy a tohle je oficiální video z akce. Lucy uvedli herci ze seriálu Baby Daddy a zpívala svůj vánoční hit "Mistletoe", který je o něco zkrácený stříháním, ale konec je parádní :)


Have Yourself A Merry Little Christmas

24. prosince 2014 v 12:44 | Kells* |  Site Informations

♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ *****


Prvně jsem chtěla každému blogerovi, co znám osobně popřát na asku, ale takhle mi to přijde o něco lepší ;) Dneska je krásný den a i přes to, že já nejsem velký fanoušek Vánoc, miluju tu atmosféru a mám často stavy vánoční nálady :DPřeju Vám všem affs, blogerům, návštěvníkům blogu a prostě úplně všem nádherné Vánoce, klidný den, šťastné chvilky s rodinou a hodně krásný dárků (i když všichni víme, že to není jen o nich ;) )

Tohle byl pro mě docela krásný rok a z části to je určitě kvůli mému návratu tady a tomu, jak jsou všichni na blogu miloučtí ♥ Možná už si někteří všimli, že moc neumím psát dlouhé texty, takže tímhle bych skončila a ještě jednou - Veselé Vánoce ♥♥


♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ ***** ♥♥♥♥♥ *****


Přišlo mi trošku blbé přidávat dneska novinky ze světa PLL, ale nakonec to chci mít z krku, takže kdyby někoho zajímalo, co nového tu je:


TeenPROM Cover Shoot with Sasha Pieterse

24. prosince 2014 v 12:10 | Kells* |  SASHA - Videos
Už celkem dávno se objevila novinka, že Sasha bude na obálce TeenPROM, což je speciál o šatech na ples. Photoshoot zatím nevyšel, ale Sasha je ve videu úplně nádherná a všechny outfity jsou skvělé, který se vám líbí nejvíc?


Stills - 5x15 & 5x16

24. prosince 2014 v 12:07 | Kells* |  S5 - Stills

Poté, co se objevily popisy dvou dalších epizod, se dnes objevily i fotky. U fotek z 15. epizody Fresh Meat můžeme vidět scénu s Jasonem, patrajícího Tobyho, patrání Spencer a Caleba a také smutnou hádku Spencer a Tobyho...

image host image host image host image host image host
Na fotkách z 16. epizody Over a Barrel zase jsou vidět scény se smutnou Spencer, která spolu s Hannou a Calebem hledá stopy a tajnůstkářskou Hannu.

image host image host image host image host image host

Synopsis - 5x16 Over a Barrel

24. prosince 2014 v 11:52 | Kells* |  S5 - Synopsis


Aria, Hanna a Spencer mají kupu tajemství, zatímco Emily se snaží přenést přes záležitost s Paige v epizodě "Over a Barrel".
Je těžké udržet tajemství a obzvláště tehdy, když je máte před někým, koho milujete. Spencer spolu s Calebem pátrá po Monině zmizelém počítači, ale jejich pátrání by je mohlo nasměrovat za hranici toho, co je podle Tobyho ještě v pořádku. Aria se snaží posbírat odvahu a přiznat svou lež Ezrovi, když její pozornost odvrátí možná úplně beznadějné pátrání. A Hanna prožívá dilema ve chvíli, kdy se vrací pastor Ted s velkou novinkou a ona přitom kryje Ashleyino tajemství. Mezitím musí Emily v práci snášet Taliiny nepříjemné návrhy, zatímco se snaží vyrovnat s rozchodem s Paige.

děkuji prettylittleliars.eu

Synopsis - 5x15 Fresh Meat

24. prosince 2014 v 11:50 | Kells* |  S5 - Synopsis


Budoucnost některých lhářek nevypadá zrovna růžově. Spencer a Toby se hádají, zatímco Emily s Ariou se potýkají se situací, kterou nemůžou ovlivnit v nové epizodě "Fresh Meat".
Tobyho nová pozice na oddělení rosewoodské policie měla Lhářkám pomoci, jak konečně ukončit hru Ali/"A". Když se však objeví překvapivý důkaz, zažívá Toby ošemetnou situaci, kdy si má zvolit mezi prací a Spencer. Jelikož se nedá věřit policii ani překvapivě objevujícím se důkazům, snaží se Spencer přesvědčit Tobyho, aby se tentokrát vykašlal na morálku, což na jejich vztah vyvíjí stres. Mezitím Emily a Aria učiní drastická opatření, aby získaly kontrolu nad věcmi, nad kterými nyní kontrolu nemají a které by mohly ovlivnit jejich budoucnost.

děkuji prettylittleliars.eu