Srpen 2014

Lucy » Fashion #1

31. srpna 2014 v 21:18 | Kells* |  LUCY - Fashion
Tak konečně jsem se dostala k tomu přidat něco z outfitů Lucy, říkala jsem si od čeho mám začít, jestli třeba z PLL nebo z nějakých starších akcí, ale nakonec jsem vybrala tu nejnovější :D Přidávat budu tak občak, když se mi bude chtít a asi to vezmu nějak náhodně, podle mých oblíbených outfitů, klidně můžete posílat nějaké, co chcete vidět... :)


4 - Stuart Weitzman Nudist Sandals - $398.00 (cca 8 400 Kč,-)

© prettylittleliars.blog.cz

TROIAN » 2014 - P J Adams

31. srpna 2014 v 16:51 | Kells* |  TROIAN - Photoshoots

Nebyla jsem si jistá, jestli to považovat za photoshoot, ale kam jinam bych tuhle pekelně krásnou fotku asi dala, že? Fotil ji snoubenec Troian Patrick, to ostatně dělá dost často, ale tahle je zvláště podařená... Nevinný

image host

Info About Surf Noir

31. srpna 2014 v 16:40 | Kells* |  TROIAN - Articles

Nová krátký film Troian Bellisario s názvem Surf Noir nastřádal přes stránku kickstarter.com dostatek peněz na natáčení. Tady je několik informací o něm.

Pamatujete na krátký film Troian a Shana Coffeyho Exiles, který byl založený na příběhu Romeo a Julie a který Troian sama napsala a produkovala? Tak tento film dělá v podstatě stejná parta lidí a Shayne Coffey - blízký kamarád Troian, hrál i v PLL Holdena nebo Tima v The Originals - tam bude také a pro svou roli se dokonce naprosto odbarvil.

"Surf Noir mísí intriky a tajemství starých noirových filmů a nadpřirozeným nádechem a dospívajícími lidmi."

Film se začal natáčet 8. srpna a Troian hraje dívku jménem Lacey. Určitě o projektu budou i další informace, zatím se objevují hlavně fotky z natáčení, tak můžeme vidět, že Troian nasadila blond paruku.

image host image host image host image host image host

LUCY » Personal Photos #39

31. srpna 2014 v 16:01 | Kells* |  LUCY - Personal Photos

Tak dneska si dáme zae update fotek z instagramu Lucy. Lucy teď přidává hodně, protože je doma hádám, že na oslavu narozenin její maminky, které jsou mimochodem dneska!

image host image host image host image host image host
@frankiemcm: Presley a Lucy se měli skvěle !
@lucyhale:Shledání s mým MILÁČKEM !!!!!
@lucyhale: Mimi. @frankiemcm nejšťastnější díte na světě. Jsem tak ráda, že jsem konečně mohla poznat mého bratrance Presleyho.
@lucyhale:Estrogen v mé rodině
@lucyhale:Všechno nejlepší mé rozkošné a o tolik vyšší sestřenici Madison! Nemůžu uvěřit, že je ti dneska 20. Vyrostla si v tak krásnou mladou dámu a moc mi chybíš. (Potřebujeme nové fotky) @madimcmillin


image host image host image host image host
@lucyhale: Všechno njelepší téhle naprosto hysterické, hodné, krásné nevlastní sestře Kirby. Jsem ráda, že jsem tě poznala, zlato. @knightkirbs
@lucyhale: Máma a její adoptivní dcera @anniebreiter
@anniebreiter: Gratuluju nejkrásnější těhulce na světě, Maggie! Taky rodina @lucyhale mě oficiálně adoptovala, takže teď očividně umím mluvit s jižanským přízvukem.
@lucyhale: @anniebreiter

2014 - US Weekly [8th September]

30. srpna 2014 v 22:36 | Kells* |  GIRLS - Magazine Scans

Lucy a Ashley se tento týden objevily v časopise US Weekly. Na prvním scanu je Lucy a článek o její spolupráci s Hollisterem a pak na druhém je Ashley na nedávné akci, na které byla. Zkoumali tam její outfit a psali samé ošklivé komentáře, což já vůbec nechápu, mě se ten outfit moc líbil.

image host image host

New character Talia is coming to Rosewood

30. srpna 2014 v 14:07 | τess* |  News&Spoilers

Do Rosewoodu v druhé polovině 5. série Pretty Little Liars zavítá nová postava, kterou ztvární herečka Miranda Mayo. Zahraje si postavu jménem Talia, která se živí jako kuchařka v Rosewoodu. Emily z ní má špatný první dojem a věci mezi těmito dvěma se budou postupně zhoršovat.

Jenom připomínám, že v druhé polovině aktuální série se dočkáme ještě jedné nové postavy - Johnnyho, o kterém jsme vám psali již zde.

LUCY » 2014 - Hollister 2nd Collection

29. srpna 2014 v 14:37 | Kells* |  LUCY - Photoshoots

Dneska vyšla druhá kolekce Lucy pro značku Hollister a už si její nové kousky můžete zakoupit v obchodech a na internetu. Jak jsem čekala, hned se objevily i promo HQ fotky, některé z nich jsou pouze větší verze těch, co už v galerii jsou, ale také se objevilo pár úplně nových! Nevinný

image host image host image host image host image host
A jako alší přidávám i samotné oblečení z druhé kolekce, která je mnohem více ležérní než tá první, také je laděna do stejných barev a obsahuje hlavě různé světříky, topy, tepláky a také nejoblíbenější kousek Lucy - šaty.

image host image host image host image host image host


A dokonce jsem našla i tohle skvěle editované video z focení


SHAY » Update #2

29. srpna 2014 v 14:26 | Kells* |  GALLERY UPDATES

Fotky z instagramu Shay, kde byla s přáteli na projížďce na kole už jsem přidávala dávněji, ale nevěděla jsem, že budou použity i na téma tohoto týdne na webu Shay AmoreAndVita. Fotek je dost hodně, ale nejsou zase úplně kvalitní. Fotil je její kamarád a fotograf Brian Morris a je to maličká reklama pro značku kol Solé, na kterých všichni jedou.

image host image host image host image host image host
A pak tu je ještě jedna skvělá zpráva! Shay se stala tváří pro značku Carmex, což je značka balzámů na rty, a to přesně kolekce Moisture Plus a tohle nám oznámila přes svůj instagram.

image host image host

Lucy for Hollister & Mark

29. srpna 2014 v 14:02 | Kells* |  LUCY - Videos
V tomhle videu ukazuje Lucy své oblíbené kousky z její druhé kolekce pro Hollister a také, jak by je ona nosila.


A také se po dlouhé době objevilo něco pro Mark. V tomhle videu Lucy ukazuje nové náramky Marku, které slouží k podpoře charitativního projektu m.powerment proti násilí na ženách.


Shay Talks with PopStop TV

29. srpna 2014 v 13:57 | Kells* |  SHAY - Interviews
Tohle video je z rozhovoru se Shay a její kamarádkou ještě z BeautyConu. Přes ty všechny zvuky v pozadí je těžké slyšet přesně, co říkají, ale baví se o tom, co měla Shay na sobě, o nové funkci instagramu, kde když kliknete na odkaz, zobrazí se vám přesně to, co měla Shay na sobě na určité fotce. A dále také o tom, jak photoshop mění fotky v časopisech a pak i o jejích oblíbených seriálech. Dozvěděli jsme se, že Shay ráda peče :D


Gallery Update #21

28. srpna 2014 v 21:28 | Kells* |  GALLERY UPDATES

Tentokrát jde o dost mini update, ale o to zajímavější... PLL instagram začal od nedávna zvěřejňovat staré fotky z natáčení s holkama a teď se nějak na svět dostala i tahle jedna promofotka ještě z první série. Holky jsou tu kouzelné ♥

image host
A jako další velmi zajímavou fotku tu máme úplně první náhled na epizodu 5x13 - tedy vánoční speciál. Fotka je velmi nekvalitní, ale vidíme na ní Hannu a Spencer jak nahlíží do domu paní DiLaurentisové.

image host

‘Pretty Little Liars’ Snags Summer Season’s Second Strongest Numbers

28. srpna 2014 v 21:22 | Kells* |  News&Spoilers

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY K 5x12!

V průměru 2.3 milionu diváků - 1.3 z nich v prvním vysílání - si naladilo smrtící letní finále Pretty Little Liars. Tím "smrtelné" myslíme to, že finále se stalo druhým nejvíce tweetovaným seriálem za celé léto a to hlavně tagem #RIPMona. Mona Vanderwall, kterou hraje opakující se herečka Janell Parrish, byla odstaněna zrovna, když měla odhalit něco velkého a to někým, kdo měl dlouhé blond vlasy a černou mikinu. Janell tweetovala, že teď už je jen pro flashbacky. Hashtag #RIPMona zaznamenal 339,000 tweetů v úterý a dalších více než 200,000 přibylo mezi 9. a 10. hodinou, cž z této epizody udělalo tu nejrychleji a nejvíce rostoucí na Twitteru.

Pretty Little Liars byl pro úterek seriálem číslo 1 pro ženy od 12-34. ABC Family dodalo, že na Instagramu se Pretty Little Liars stalo nejfollowovanější TV show s více než 1.1 milionu followerů.

Halloween Episode Special Promo

28. srpna 2014 v 20:56 | Kells* |  PLL - Videos
Poslední díl PLL pro tuto část sezóny už je za námi a čeká nás dlouhá pauza, ale na ABC Family se chystá Halloweenský speciál! Bude vysílán 21. října, nepůjde o klasický díl PLL, ale o "posezení" s castem. A tady je malý trailer:


LUCY » 2014 - Out in LA - [27.08.]

28. srpna 2014 v 20:49 | Kells* |  LUCY - Candids

Včera byla Lucy opět v LA se projít a zajít si na kafe asi po jejím pravidelném cvičení v posilovně :)

image host image host image host image host image host
A navíc tu ještě mám i pár nových fotek z VMAs, přesněji 7 nových HQ fotek z pre-show.

image host image host image host image host image host

Instagram Update #06

28. srpna 2014 v 10:31 | τess* |  GALLERY UPDATES

Mám tady fotky z instagramů Ashley a Sashy. Jako první Ashley. Ta je na instagramu docela dost aktivní a tak tady mám spoustu fotek. Údajně (podle 2. a 3. fotky) Ashley nafotila nový photoshoot, takže se můžeme těšit.

image host image host image host image host image host
Sasha je na instagramu aktivní o trochu méně, tak tady mám pouze dvě fotky. Jedno selfie a potom fotka s kamarádkou.

image host image host